Raty Credit Agricole już działają. Zapraszamy!

Zapłać później i szybkie płatności

Opcje przeglądania

Marka Can-Am należy do kanadyjskiej firmy BRP, która od lat specjalizuje się w produkcji pojazdów terenowych. Zobacz quady i pojazdy ATV dostępne w ofercie Bluebike BRP Centrum Warszawa.

ATV

Historia firmy BRP sięga pierwszej połowy lat czterdziestych. Na przestrzeni dekad firma sukcesywnie wprowadzała w życie innowacyjne technologie, dowodząc bezustannie, że jakość oraz komfort użytkownika mają pierwszorzędne znaczenie. Wśród bogatego asortymentu marki znajdują się także niezawodne quady. Jakie modele znajdują się w naszej ofercie?

Quady - jaki model wybrać?

Ostateczna decyzja powinna być w pełni uzależniona indywidualnych preferencji oraz przeznaczenia. Zgoła odmienne modele są dedykowane dla młodzieży w wieku czternastu lat i starszych oraz dla osób, które poszukują sprawnego i niezawodnego quada, który sprawdzi się podczas intensywnych i wymagających przepraw.

Urozmaicony asortyment sprawia, że znalezienie odpowiedniego modelu nie będzie najmniejszym problemem. CAN-AM DS STD 250 2024 to technologicznie zaawansowany quad powstały z myślą o nastoletnich entuzjastach pojazdów terenowych. Posiada pojemny silnik 4-suwowy oraz napęd na tylne koła.

Osoby poszukujące doskonałego quada przeprawowego powinny jednak zwrócić uwagę na model CAN-AM OUTLANDER MAX 6X6 XU+ T 1000 SIDE WALL. To model przystosowany do szybkiej i ekstremalnej jazdy. Zachwyca designem, ale i innowacyjnymi rozwiązaniami, które znacząco wpływają na komfort jazdy nawet na najmniej sprzyjających nawierzchniach.

Zdecydowanie warto również zwrócić uwagę na wyjątkowe modele CAN-AM OUTLANDER MAX XU+ T 570 oraz CAN-AM OUTLANDER MAX XT T 650. To quady, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ekscytujących doznań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować satysfakcjonujące osiągi na trudnych terenach, gwarantując jednocześnie maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem quada?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że nie każdy quad sprawdzi się w trudnych warunkach. Quady rekreacyjne odznaczają się nieco lżejszą konstrukcją i są przeznaczone do jazdy na terenach stosunkowo łatwych. Ich zaletą jest fakt, iż są statecznie tańsze w utrzymaniu. Zgoła odmiennie prezentuje się sytuacja z quadami przeprawowymi. W tym przypadku mamy do czynienia z pojazdami o nieco większej wadze i solidniejszej konstrukcji. Dzięki temu możliwe są przeprawy w ekstremalnych warunkach, aczkolwiek wiąże się to również z nieco wyższymi kosztami utrzymania. Solidna budowa sprawia jednocześnie, że tego rodzaju quady są bezpieczniejsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl