Szybkie płatności

Raty

Skutery wodne to bez wątpienia świetny wybór w przypadku pasjonatów wodnych sportów, ale i konieczność w przypadku ratowników lub służb przybrzeżnych. Poznaj szeroką ofertę profesjonalnych skuterów wodnych renomowanej marki Sea Doo, dostępnych w ofercie Bluebike BRP Centrum Warszawa.

SKUTERY WODNE

Sea-Doo GTI SE 170 Sea-Doo GTI SE 170
Producent: BRP
Cena:

78 191,00 zł

Sea-Doo GTI 130 Sea-Doo GTI 130
Producent: BRP
Cena:

68 937,00 zł

Sea-Doo GTX PRO 130 Sea-Doo GTX PRO 130
Producent: BRP
Cena:

72 068,00 zł

Sea-Doo GTX 230 iDF Sea-Doo GTX 230 iDF
Producent: BRP
Cena:

99 035,00 zł

Sea-Doo GTX 170 iDF Sea-Doo GTX 170 iDF
Producent: BRP
Cena:

89 688,00 zł

Sea-Doo GTR 230 Sea-Doo GTR 230
Producent: BRP
Cena:

88 566,00 zł

Sea-Doo GTR-X RS 300 Sea-Doo GTR-X RS 300
Producent: BRP
Cena:

106 980,00 zł

Sea-Doo RXP-X RS 325 Sea-Doo RXP-X RS 325
Producent: BRP
Cena:

123 292,00 zł

Sea-Doo RXT-X RS 325 Sea-Doo RXT-X RS 325
Producent: BRP
Cena:

122 310,00 zł

Tego rodzaju pojazdy służą do sprawnego przemieszczania się po wodzie, choć w wielu kręgach traktowane są przede wszystkim jako źródło rozrywki i element rekreacji. Warto wiedzieć, że skuter skuterowi nierówny, a różnice w obrębie parametrów mogą być w konkretnych sytuacjach decydujące. Jakie skutery wodne Sea Doo warto wziąć pod uwagę?

Dostępne modele skuterów wodnych Sea Doo

Spektrum możliwości jest ogromne i dlatego przed ostatecznym zakupem warto przeanalizować własne potrzeby i docelowe wykorzystanie danego modelu. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre modele sprawdzą się niemal we wszystkich okolicznościach.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na niezawodną serię SEA-DOO SPARK 3UP TRIXX 90, która jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. To jedna z tańszych propozycji, aczkolwiek odznaczająca się doskonałym wykonaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Model odznacza się innowacyjnie wyprofilowanym kadłubem, który zapewnia znacznie większy komfort oraz silnikiem o mocy 90 KM.

SEA-DOO GTI 130 to z kolei model zachwycający nowoczesnym designem, choć jego dobrą stroną jest także silnik o mocy 130 KM. I w tym przypadku mamy do czynienia ze skuterem trzysobowym. Producent zadbał o to, by konstrukcja zapewniała maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz wysoki poziom komfortu na każdym etapie jazdy.

Osoby poszukujące skutera o znacznie większej wydajności powinny zwrócić uwagę na fantastyczny model SEA-DOO GTX 230 IDF TECH PACKAGE. Ten skuter wodny posiada silnik o mocy 230 KM oraz innowacyjny system iBR. Nie ma co do tego wątpliwości, że zakup wiąże się z dużą inwestycją, aczkolwiek model spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto postawić na skuter Sea Doo?

Sea Doo to marka prosperująca od kilkudziesięciu lat. Pochodzi z Kanady i od samego początku skupiała się na wdrażaniu unowocześnień oraz innowacyjnych rozwiązań, które będą miały realny wpływ na komfort i jakość jazdy. W produkcji stosowane są komponenty odznaczające się najwyższą jakością, co oczywiście przekłada się na komfort użytkownika. W naszej obszernej ofercie znajdują się skutery Sea Doo dla klientów o bardzo zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach. Wspólnym mianownikiem jest jednak niezawodny charakter oferowanych skuterów, gwarancja perfekcyjnego wykonania oraz unikatowy design, obok którego nie sposób przejść obojętnie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl