Raty Credit Agricole już działają. Zapraszamy!

Zapłać później i szybkie płatności

Pojazdy SSV Off-Road marki Can-Am to idealna propozycja dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i niezwykle ekstremalnych doznań. Unikatowa konstrukcja sprawia, że doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując niezapomniane przeżycia i jednocześnie maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortu.

SSV

Pojazdy SSV Off-Road Can-Am będą dobrym wyborem dla osób, które poszukują niezawodnego pojazdu, sprawdzającego się również na terenach wymagających. Co warto o nich wiedzieć i jakie modele znajdują się w ofercie? 

Marka Can-Am - krótka historia lidera 

Nie ma co do tego wątpliwości, że Can-Am jest obecnie światowym liderem w zakresie produkowania wyjątkowych pojazdów dla fanów motoryzacji w nieco innym niż standardowym wydaniu. Historia tej marki sięga pierwszej połowy lat czterdziestych. Została założona w Kanadzie, bardzo szybko zyskując uznanie w branży i wyrabiając sobie renomę firmy oferującej wytrzymałe oraz innowacyjne pojazdy. Od samego początku priorytetem marki było tworzenie pojazdów, które zapewnią użytkownikom niebywały komfort przy jednoczesnym dostarczaniu mocnych i niezapomnianych wrażeń. Can-Am bardzo chętnie sięga po innowacyjne technologie oraz optymalizujące rozwiązania, które decydują o jakości jazdy na trudnych terenach. W produkcji stosowane są wyłącznie komponenty najwyższej jakości, co oczywiście przekłada się na trwałość pojazdu oraz jego możliwości. 

Jakie modele pojazdów SSV Off-Road znajdują się w ofercie? 

Spektrum możliwości jest dosyć obszerne, ponieważ Can-Am pragnie docierać do klientów o bardzo zróżnicowanych upodobaniach oraz oczekiwaniach. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne pojazdy SSV Off-Road sześciokołowe. Dodatkowa para kół zapewnia fantastyczną przyczepność nawet w trudnych warunkach oraz stabilizację gwarantującą najwyższy poziom komfortu.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na CAN-AM TRAXTER 6X6 DPS HD10 2024. Model wyposażony jest w tylną otwieraną burtą, której maksymalne obciążenie wynosi nieco ponad sto kilogramów. Posiada również funkcjonalny system elektronicznej kontroli zjazdu ze wzgórz, co czyni go idealną propozycją dla osób poszukujących mocnych i jednocześnie bezpiecznych wrażeń.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę na pojazd czterokołowy CAN-AM TRAXTER PRO XU T HD10 2024. To model 3-osobowy i aż z czterema możliwościami ustawieniami napędu, w zależności od charakterystyki danego terenu. Model idealny w przypadku osób przymierzających się do ekstremalnych wypraw na terenach wymagających. Jest niezwykle wytrzymały i skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu podczas ekscytującej jazdy. 

Dlaczego warto postawić na pojazdy SSV Off-Road Can-Am? 

W naszej ofercie znajduje się dosyć duża ilość pojazdów kanadyjskiej marki, które powstały z myślą o dostarczaniu ekstremalnych przeżyć. Znajdziemy zarówno nieco obszerniejsze modele odznaczające się większą mocą silnika oraz wersje bardziej kompaktowe. Osoby poszukujące odpowiedniego pojazdu z pewnością nie będą miały najmniejszych problemów z doborem odpowiedniego pojazdu, dostosowanego do własnych potrzeb. Can-Am to światowy lider w zakresie produkowania takich pojazdów. Odznacza się dbałością o najdrobniejsze detale oraz najwyższą jakością wykonania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl